CHP İl Başkanı Ağaç: “Gümüşhane’nin Temelinde varız”

0
4

CHP İl Başkanı Ağaç: “Gümüşhane’nin Temelinde varız”
Gümüşhane’nin kurtuluş gününde düzenlenen programa milletvekillerinin katılmamasına tepki gösteren CHP Gümüşhane İl Başkanı Bedri Ağaç, “seçimlere kadar da bu şekilde idare edemezsiniz, er geç bu şehrin artık iyice bunalmış, daralmış insanları ile yüz yüze geleceksiniz” dedi.
Gümüşhane’nin kurtuluşunun yıl dönümünde, şehirde tören gerçekleştirildi. Törende eski bir bakan da yer aldı. Öte yandan Gümüşhane’nin AK Partili Milletvekilleri katılım göstermedi. Konuyla ilgili CHP Gümüşhane İl Başkanı Bedri Ağaç, yazılı bir açıklama yaptı.
Kutlama töreni spontone olmamalı!
Milletvekillerinin programa katılmamasına tepki gösteren Başkan Ağaç “Bugün Gümüşhane’nin kurtuluş törenlerine katıldık. Pandemi falan var doğru ama şimdiye kadar gördüğüm en sönük kutlama oldu. Kutlama törenine bir bakan katılıyor denildi, bir de baktık pek çok insanın tanımadığı, adını bile unuttuğu eski bir bakan. Gümüşhane’den tesadüfen geçtiği, bu törene de spontane uğradığı, deri montlu motorcu kıyafetinden anlaşılıyordu. Bir şehrin kurtuluş günü en önemli günlerindendir. Böyle bir güne Gümüşhane’nin iki milletvekilinden hiçbirinin katılmaması bence hiç şık olmadı. Anladık, halkın yaşadığı ekonomik krizin bir buhrana dönüştüğü bu günlerde milletin arasında pek olmamaya çalışıyorsunuz, çünkü sizi gören dert yanabilir, hesap sorabilir değil mi? Ama yılda bir gün idare edeceksiniz ne yapalım, vekil olmak kolay değil. Diğer taraftan seçimlere kadar da bu şekilde idare edemezsiniz, er geç bu şehrin artık iyice bunalmış, daralmış insanları ile yüz yüze geleceksiniz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz