EKO-POLİTİK Haber Girişi : 09 Ocak 2021 09:19

Terzioğlu teşekkür etti!

Terzioğlu teşekkür etti!

Başkan adayı Terzioğlu’ndan teşkilata temayül teşekkürü

AK Parti Trabzon İl Başkan Adayı Hakan Terzioğlu, yapılan temayülün ardından partililere teşekkür etti.

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Trabzon İl başkanlığı temayülünde başkanlık için aday olan Mehmet Hakan Terzioğlu, temayülün ardından teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Terzioğlu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

‘’TÜM TEŞKİLAT MENSUPLARINA TEŞEKKÜR EDİYORUM''

''AK Parti Trabzon İl Başkanlığı için yapılan temayül yoklamasında, parti teşkilatlarımızın üst düzeyde ilgi ve alaka göstermesi bir teşkilat mensubu ve il başkanı adayı olarak bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum’' ‘’DAVAMIN EMRİNDE HİZMET EDECEĞİM'' ''Bu tablodan yola çıkarak aziz milletimize hizmeti kendisine şiar edinen AK Partimiz ilelebet emin adımlarla 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine yürüyecektir. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ve genel merkezimizin adaylarımız üzerinde vereceği karara bir dava mensubu olarak dün olduğu gibi bugün de, yarın da davamın emrinde hizmet edeceğim. Yapılan temayül yoklamasının sonucu partimize, Trabzon'umuza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Tüm teşkilat mensuplarımıza en derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum''

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.