İNŞAAT Düzenleme Tarihi : 09 Kasım 2020 08:40 Haber Girişi : 09 Kasım 2020 08:42

Şubeleşmeye devam

Şubeleşmeye devam

Emlak Katılım’dan  iki yeni şube: Kavacık ve Beşyüzevler

Köklü geçmişinden aldığı güçle katılım finans sektöründe yeniden hayat bulan Emlak Katılım, İstanbul’da iki yeni şube daha açtı. Şube yatırımlarına hız kesmeden devam eden Emlak Katılım, Kavacık ve Beşyüzevler (Gaziosmanpaşa) şubeleri ile İstanbul’da 20 şubeye ulaştı. Emlak Katılım Türkiye genelinde yıl sonuna kadar 50 şubeyi faaliyete geçirmeyi hedefliyor.

Emlak   Katılım,  Türkiye   çapında   şube yatırımlarına   devam   ediyor.   Ekonomik büyüme   ve istihdama katkısı yüksek   olan stratejik sektörlere, sürdürülebilir   ve herkes için  erişilebilir.

Finansman modellerini sunan Emlak Katılım, şubeleşme çalışmalarında da hız kesmiyor.

Türkiye’nin   dört   bir   yanında   hizmete   açtığı şubeleriyle   müşterilerinin   ihtiyaç   duyduğu bankacılık hizmetlerini karşılamayı ve ülke ekonomisine katkı sağlamayı hede&eyen Emlak Katılım, İstanbul’da da şube ağını genişletmeyi sürdürüyor. Şubeleşme anlamında adımlarını hızlandıran   Emlak   Katılım’ın   bu   seferki   iki   yeni   durağı   Kavacık   ve   Beşyüzevler (Gaziosmanpaşa) oldu. İstanbul’da 20 ve Türkiye genelinde 42 şubeye ulaşan Emlak Katılım, yıl sonuna kadar 50 şubeyi faaliyete geçirmeyi hede&iyor.

Şube   ağını   genişleterek   müşterilerine htiyaç duydukları   bankacılık   hizmetlerini sunmayı hede&ediklerini belirten Emlak Kalım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar, “Türkiye’nin hemen hemen   her   noktasında   şubelerimizle yer   almayı   istiyor,   bu   doğrultuda   şubeleşme çalışmalarımızı   hız   kesmeden   sürdürüyoruz.   Doğru   hamlelerle   gerek   bireysel   gerekse kurumsal   müşterilerimiz   için   yenilikçi   çözümler   sunuyoruz.   Yeni   projelerle   birlikte sürdürdüğümüz şubeleşme çalışmaları yol haritamızda önemli bir yere sahip. Bu bağlamda İstanbul’da Kavacık ve Beşyüzevler (Gaziosmanpaşa) şubemizi aktif hale getirdik. İstanbul’da 20 ve ülke çapında 42 şubeye ulaştık. 2020 sonuna kadar 50 şubeye ulaşmayı hedefliyoruz” dedi