İNŞAAT Düzenleme Tarihi : 01 Eylül 2020 12:44 Haber Girişi : 01 Eylül 2020 12:47

Of'un gururu

Of'un gururu

Volkan Şentürk: “Elite Garden Başakşehir” görücüye çıkıyor

 Şentürk İnşaat, Of’un gururu

Kanal İstanbul, Kuzey Marmara otoyolu bağlantılarına ve İstanbul Havalimanına oldukça yakın Elite Garden Başakşehir projesinde ilk harç atıldı.

Proje hakkında bilgi veren şirketin Genel Müdürü Volkan Şentürk, Elit Garden’ın, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, Millet Bahçesi ve İstanbul havalimanı gibi lokasyonlara yakınlığının yanında araçsız seyahat etmek isteyenlerin içinde metro durağına yakın olduğunu söyledi.

Şentürk, “ Vatandaşlarımız için geniş ulaşım seçenekleriyle hem hayata hemde yatırıma değer katacak proje hazırladık. Gerek Of’ta gerekse İstanbul’daki yatırımcılarımıza 4 4 lük hayat dolu huzurlu ve mutlu yaşayacakları yapı merkezi sunuyoruz. Amacımız vatandaşlarımızı mutlu etmek”.

Dünyada yaşanan Covid-19 pandemi sürecine rağmen projenin en kısa zamanda tamamlanacağını dile getiren Şentürk şöyle devam etti.

“Spor, hizmet ve toplu konut yapılarında gerçekleştirdiğimiz projelerle inşaat sektöründe ‘Başarılı Ve Güvenilir Fırmalar’ arasına girmeyi başardık..

Grubun Lokomotif Şirketi Şentürk İnşaat 1999 yılında Of’ta kurulmuş ancak 2012 yılında İstanbul’a taşınmıştır.

Grubumuz kamu sektöründe spor, hizmet, toplu konut, eğitim, sağlık ve endüstriyel(sanayi) yapıları dışında, altyapı ve çevre düzenleme işlerinide bünyesindeki tecrübeli teknik idari kadrosu ve sağlam finans yapısı ile kaliteli ve eksiksiz olarak yapmaktadır.

Böylece Şentürk İnşaat olarak Of’umuzu İstanbul’da en üst düzeyde temsil etmekten son derece mutuluk duymaktayız”.