SON DAKİKA Düzenleme Tarihi : 14 Ekim 2020 09:31 Haber Girişi : 14 Ekim 2020 09:32

Maç saati 21:45 Stad Türk Telekom

Hazırız
Maç saati 21:45 Stad Türk Telekom

 

Rakip Sırbistan, hakem Bulgar Georgi Kabakov

Maç saati 21:45 Stad Türk Telekom

UEFA Uluslar B Ligi'nde Sırbistan ile karşılaşacak olan A Milli Takım'da Teknik Direktör Şenol Güneş basın toplantısında konuştu.

"UZUN VE PLANLANMIŞ BİR YOLUMUZ VAR"
Milli Takım olarak uzun vadeli planları olduğunu söyleyen Güneş, "Bizim uzun ve planlanmış bir yolumuz var. Uluslar Ligi'ni oynuyoruz şu anda. Kamplarda gelecekle ilgili planları da oyuncularla paylaşıyoruz. Bunun içinde kazanılması gereken oyuncular, takıma girmesi muhtemel oyuncular var ve kadroyu zenginleştirmek istiyoruz. Başarı uzun soluklu bir yarış. Bazen alacağımız kötü sonuçların ya da çok iyi sonuçların bizi aksatmaması gerekiyor. Kazanınca her şeyin iyi, kaybedince her şeyin kötü olduğu söyleniyor. Almanya buna çok iyi bir örnektir. Zaman zaman tökezleseler de her zaman turnuvalarda. Bu grup başarıyı hak ediyor. Benim dönemimde sadece 2 mağlubiyet gördük. Mağlubiyetlerden sonra da başarılı devam ettirmemiz gerekiyor. Fransa'yı yendiğimiz maçtaki gibi iyi oyunu uzun soluklu hale getirmemiz gerekiyor. Bunların hepsinin hazırlığı var. Kulüpler lige başlamadan Macaristan maçını oynadık. Maçın skoru, gruptaki maçları çok etkiledi. Sadece bizi değil Sırbistan'ı da etkiledi. Şu anda lider olan takımdan 1 puan aldık ve sonraki 3 maçın 2'si kendi sahamızda. Bunları kazanmak istiyoruz" açıklamasını yaptı.

A Milli Takım'ın Uluslar Ligi'nde Sırbistan'la oynayacağı maçta görev alacak hakem kadrosu belli oldu.

A Milli Futbol Takımı'nın UEFA Uluslar B Ligi 3. Grup'ta Sırbistan ile 14 Ekim Çarşamba (bugün) günü yapacağı maçı Bulgar hakem Georgi Kabakov yönetecek.

Türk Telekom Stadı'nda saat 21.45'te başlayacak maçta düdük çalacak Kabakov'un yardımcıları Martin Margaritov ve 
Diyan Valkov olacak.

Karşılaşmanın dördüncü hakemliğini ise Nikola Popov yapacak.