FİNANS Haber Girişi : 09 Ocak 2021 16:06

Kelkit Ticaret Odasından üyelerine destek

Mustafa Servet Daltaban
Kelkit Ticaret Odasından üyelerine destek

Kelkit Ticaret Odasından üyelerine destek

Kelkit, Şiran ve Köse ilçelerini içine alan bölgede yaklaşık 500 üyesi bulunan Kelkit Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) her alanda üyelerinin yanında.

KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Servet Daltaban içinde bulunduğumuz dönemde bir çok işyeri dükkanına kilit vurrken, bir çok işyeri istihdam azaltırken bu udurum karişısında kayıtsız kalamayacaklarını belirterek verdikleri desteklerle pandemi dönemini en az hasarla atlatmaya çalıştıklarını belirtti.

Daltaban şunları söyledi:

“Bizim amacımız para kazanmak değil. Tabi kaybemekte. Ancak Pandemi döneminde görüyoruz ki bir çok arkadaşımız ağır şartlarda işyerlerinin ayakta tutmanın çabası içindeler. Bunun karşısında oda olarak birşeyler yapalım dedik ve iş dünyasına sunduğumuz tedbirleri kendileriyle paylaştık.

Buna göre 2021 yılı içinde odamız üyesi firmalara kolaylık sağlama ve giderlerini azaltmak amacıyla oda belgelerinden hiç bir ücret almayacağız. Ve bununla beraber 2021 yılında aidatlara zam veya artış yapmayacağız. Tüm üyelerimize hayırlı uğurlu olsun.”

Etiketler : Kelkit TSO
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.